українська російська англійська
На Миколаївщині 16 сімей отримали ключі від квартир за програмою "Доступне житло"
02.10.2012 | 16:07
Миколаївська ОДА

Голова облдержадміністрації Микола Круглов вручив ключі від 16 придбаних квартир за програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів у рамках соціальної ініціативи Президента України.

Станом на 1 жовтня 2012 року в Миколаївській області вже укладено 26 договорів на надання часткової компенсації, 16 сімей з яких сьогодні отримали  ключі від власного житла. Ще 47 сімей подали повні пакети документів для участі в даній програмі та направлені до банківських установ для проходження акредитації.

«На сьогодні ця програма є найбільш досяжним способом отримати власне житло. Звичайно, це не 100% безкоштовне житло, але ми прекрасно розуміємо, що останні 20 років безкоштовне житло в Україні перестало будуватися в силу різних обставин… Хочу сказати, що Миколаївська облдержадміністрація робить усе можливе для того, щоб здешевити вартість одного метра житла, ми вже домовилися, що деякі забудовники будуватимуть по 4700 грн. за кв. м.», - відзначив Микола Круглов.

 Голова облдержадміністрації закликав молоді сім’ї підвищувати рівень народжуваності та проінформував учасників заходу про те, що вже ведуться роботи з розбудови мікрорайон Північний.

 

версія для друку