українська російська англійська
Микола Азаров: Влада зробить все, щоб вибори в Україні відбулися демократично, вільно
02.10.2012 | 16:43
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Українська влада зробить все, щоб парламентські вибори в країні відбулися вільно, демократично і з повним дотриманням міжнародних стандартів. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з керівниками дипломатичних установ України за кордоном у вівторок у Києві.

"Сьогодні перед країною стоїть велике випробування – це вибори. І ми робимо все, щоб вони відбулися демократично, вільно, з повним дотриманням міжнародних стандартів", - заявив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр України зазначив, що напередодні виборів влада пішла на серйозний крок, який спричинив і значні матеріальні витрати. Насамперед, це встановлення відеокамер на виборчих дільницях. "Тепер кожен отримає можливість зі свого комп’ютера спостерігати за ходом виборів на тій чи іншій дільниці, за допомогою камер можна буде контролювати, скільки людей зайшли на дільниці, скільки бюлетенів було опущено. Таким чином, зможемо виключити можливі маніпуляції і розмови про фальсифікації. Я всім кажу: запасайтесь терпінням, будь ласка, сідайте з восьмої години ранку, коли будуть відкриватися дільниці, і спостерігайте хоч всю ніч", - підкреслив Микола Азаров.

Він також зазначив, що на виборах буде присутня безпрецедентна кількість міжнародних  спостерігачів. Уже зараз зареєструвалися понад 600, а очікується біля 5 тис.

 

версія для друку