українська російська англійська
Відкрито Горлівський багатопрофільний ліцей "Мрія"
02.10.2012 | 17:40
Донецька ОДА

2 жовтня у Горлівці урочисто відкрито навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа №88 – багатопрофільний ліцей «Мрія». Ліцей став другим за величиною навчальним закладом, що був відкритий за роки незалежності України. Участь в урочистостях взяв голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький.

Вітаючи школярів та педагогів із цією знаменною подією, керівник регіону зазначив: «Наша робота – це майбутнє наших дітей. Ми повинні працювати для того, щоб у них була можливість здобути добру освіту, щоб вони мали перспективи».

Після урочистої лінійки голова ОДА ознайомився з умовами, які створені в навчальному закладі.

Слід зазначити, що будівництво школи було розпочато ще в 1992 році, але, роботи були призупинені. У вересні 2011 року в рамках реалізації обласної програми «Освіта Донеччини» будівельні роботи відновили, та лише за один рік збудували сучасну школу європейського зразка.

Школа сформована як багатопрофільний ліцей. Цього року відкрито математичний і інформаційний профілі. Надалі планується відкриття профільних класів, орієнтованих на потреби учнів та побажання батьків.

На базі закладу працюватимуть гуртки та спортивні секції. Планується плідна співпраця з музичною, художньою та спортивними школами міста.

Враховуючи той факт, що мікрорайон, де знаходиться навчальний заклад, віддалений від центру міста, школа стане осередком культури та освіти.

версія для друку