українська російська англійська
Презентовано проект демографічної моделі Львівської області до 2030 року
02.10.2012 | 18:53
Львівська ОДА

1 жовтня у Львівській облдержадміністрації відбулась презентація проекту демографічної моделі для Львівської області до 2030 року, що напрацьований Проектом міжнародної технічної допомоги «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України» (Проект РЕОП).

Проект моделі розвитку демографічної ситуації у Львівській області до 2030 року представив директор РЕОП Пол Дарбі. У своїй презентації він зазначив, що ця модель дозволить Львівщині збільшити свій потенціал для більш динамічного соціально-економічного розвитку, використовуючи демографічне, економічне та бюджетне прогнозування.

Виявлені за допомогою демографічної моделі, розробленої в рамках Проекту РЕОП, проблеми демографічної ситуації в області дали змогу детально передбачити прогнозовану кількість населення до 2030 року з розбивкою за віком і статтю на кожен прогнозний рік. Ця модель може стати базою для щорічного та середньострокового прогнозування соціально-економічної ситуації в області.

За результатами обговорення презентованого проекту було вирішено опрацювати ряд показників, що стосуються, зокрема, міського і сільського населення, опрацювати різні варіанти сценаріїв прогнозу. Пол Дарбі наголосив, що наступним етапом роботи Проекту РЕОП буде опрацювання рекомендацій щодо вдосконалення стратегічних планів на основі демографічного аналізу.

Результатом проведення такого заходу стало посилення спроможності посадових осіб обласної державної адміністрації та обласної ради до проведення економічно обґрунтованого аналізу та використання його результатів для узгоджених планів соціально-економічного розвитку.

 

 

версія для друку