українська російська англійська
Ратифіковано конвенцію щодо уникнення подвійного оподаткування між Україною і Мексикою
03.10.2012 | 10:24
Прес-служба Міністерства фінансів

Верховна Рада ухвалила Закон України щодо ратифікації Конвенції між Урядом України та Урядом Мексиканських Сполучених Штатів про уникнення подвійного оподаткування.

Конвенція та Протокол спрямовані на створення двосторонньої договірно-правової бази для уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та майно у взаємовідносинах між Україною та Мексиканськими Сполученими Штатами.

Зазначена Конвенція сприятиме, по-перше, уникненню подвійного оподаткування, по-друге, запобіганню ухиленню від сплати податків і, по-третє, взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій та торгівлі.

Внаслідок укладання Конвенції підприємці обох країн отримають гарантії того, що прибутки, одержані від підприємницької діяльності на території іншої країни, а також з джерел у цій іншій країні у вигляді дивідендів, процентів та роялті, не підлягатимуть подвійному оподаткуванню. Конвенція також гарантує, що підприємці однієї держави будуть оподатковуватись в іншій державі на тих самих умовах, що й підприємці цієї іншої держави.

Отже, ухвалення Закону України «Про ратифікацію Конвенції між Урядом України та Урядом Мексиканських Сполучених Штатів про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та майно і Протоколу до неї» забезпечить попередження ухилень від сплати податків та створить додаткові умови для поглиблення українсько-мексиканських економічних відносин.

 

версія для друку