українська російська англійська
Міноборони:Десантники перевиконали план стрибкової підготовки на 2012 рік
03.10.2012 | 10:41
Прес-служба Міністерства оборони

Уже виконано понад 24 тисячі 500 стрибків з парашутом особовим складом частин високомобільних десантних військ та спецпризначення Сухопутних військ. Тобто завдання, яке ставилося на цей рік, виконано у повному обсязі. На цьому 2 жовтня 2012 року наголосив командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Геннадій Воробйов під час перебування на Новомосковському загальновійськовому полігоні у Дніпропетровській області.

За словами командувача, цього року відповідно до плану військовослужбовці ВДВ та військ спецпризначення повинні були виконати 24 тисячі 380 стрибків з парашутом.

«У минулому році було виконано лише 15 тисяч стрибків. Цього року нам вдалося суттєво збільшити цей показник, в першу чергу завдяки увазі, яку підвищенню рівня бойової підготовки військ приділяє Міністр оборони України Дмитро Саламатін», – наголосив генерал-полковник Генадій Воробйов.

Також командувач Сухопутних військ Збройних Сил України звернув увагу, що системи для десантування бойових машин десанту – вітчизняні, виробляються у місті Феодосія.

«Ми маємо можливість не лише продовжувати ресурс парашутних систем, але і закуповувати нові вітчизняні парашути, більш безпечні та сучасні. На Житомирщині під час «Перспективи-2012» були випробувані нові парашути системи «Крило», сьогодні на Дніпропетровщині ми є свідками десантування бойової техніки з використанням вітчизняних парашутних систем», – підкреслив генерал-полковник Геннадій Воробйов.

 

версія для друку