українська російська англійська
Микола Азаров наказав аграрному відомству допомагати селянам швидко
03.10.2012 | 10:49
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров акцентував увагу Міністерства аграрної політики та продовольства на швидкому реагуванні на вирішення нагальних питань аграріїв у період посівної кампанії. На цьому Глава Уряду наголосив під час засідання Кабінету Міністрів.   

За його словами, на сьогодні посівна кампанія проходить планово, відповідно до агротехнологічного графіку. Вже засіяно більш половини озимої пшениці (73%) і жита (87%). У деяких південних регіонах посушлива погода загальмувала цей процес.

Однак, відзначив Микола Азаров, враховуючи попит на пшеницю та сприятливу цінову ситуацію на  світовому ринку, у цьому році Уряд поставив завдання збільшити площу під озимою пшеницею не менш ніж на 100 тис. га.

«Тому Міністерство аграрної політики та продовольства зараз повинно тримати руку на пульсі: яка допомога потрібна селянам – ви повинні реагувати швидко. Підключайте науку, застосовуйте механізми страхування сільгосппідприємствами своїх ризиків. Законодавчо це питання врегульовано», - наголосив Прем’єр-міністр.

 

 

версія для друку