українська російська англійська
Микола Азаров: Угода про ЗВТ відкриває великі перспективи вільної торгівлі
03.10.2012 | 11:03
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У зв'язку з набранням чинності Угоди про зону вільної торгівлі з країнами СНД перед нашими країнами відкриваються нові можливості. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 3 жовтня 2012 року.

Глава Уряду зазначив, що минулого тижня в Ялті проходило чергове засідання Ради голів урядів країн СНД. На саміті було розглянуто 23 питання, що стосуються різних аспектів інтеграційної взаємодії в рамках Співдружності. Зокрема, Радою голів урядів затверджено Комплекс заходів на 2012 - 2014 роки щодо реалізації Міждержавної програми інноваційного співробітництва на період до 2020 року. Також затверджено Стратегію співробітництва з побудови і розвитку інформаційного суспільства та План дій з її реалізації на період до 2015 року та багато інших питань.

На засіданні було прийнято заяву голів урядів у зв'язку з набранням чинності Угоди про зону вільної торгівлі з країнами СНД.

«З її прийняттям перед нашими країнами відкриваються нові можливості, адже ця угода є важливим етапом на шляху формування торгово-економічних відносин між нашими державами на якісно новому рівні та новій правовій основі», - наголосив Микола Азаров.  

Прем’єр-міністр підкреслив, що ця угода  відкриває великі перспективи вільної торгівлі на величезному економічному просторі. Адже тільки за 2011 рік  торгівля товарами і послугами з країнами СНД склала більше 70 млрд. дол. США.

 

версія для друку