українська російська англійська
Прем'єр-міністр напередодні Дня вчителя привітав педагогів України
03.10.2012 | 11:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров напередодні Дня вчителя привітав усіх педагогів України.

Так, розпочинаючи засідання Уряду, Микола Азаров нагадав, що в нашій державі День вчителя святкують у першу неділю жовтня.

«Чудово, що існує таке свято, коли вчитель стає на п'єдестал пошани і поваги. Адже це не тільки людина, яка несе знання і мудрість. Учитель також виконавець самої почесної місії на Землі - дарувати духовність і мораль молодому поколінню», - наголосив Микола Азаров.

За його словами, День вчителя вже давно став по-справжньому всенародним святом. «Кожен з нас був учнем і у кожного залишився в пам'яті улюблений учитель і педагог, вдячність до якого ми зберігаємо в своїй душі», - сказав Глава Уряду.

Микола Азаров наголосив, що вимоги до вчителя, до педагога, до наставника завжди були, є і будуть високими. Сьогодні вчитель повинен бути не тільки професійно грамотним, володіти новітніми засобами та методиками навчання, а й усвідомлювати суть глибоких змін, які йдуть у суспільстві. «Сьогодні, як ніколи, важливо навчити дітей самостійно мислити, приймати рішення і нести відповідальність за свій вибір. Ваше і наше завдання - допомогти їм стати гідними громадянами України», - підкреслив Прем’єр-міністр.

Напередодні професійного свята Глава Уряду побажав усім учителям доброго здоров'я і благополуччя, терпіння й оптимізму, успіхів у нелегкій, але надзвичайно важливій праці.

 

 

версія для друку