українська російська англійська
Треба посилювати просування наших товарів на зовнішні ринки
03.10.2012 | 11:32
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Питання посилення просування наших товарів на зовнішні ринки є одним із важливих напрямків економічної політики, підтримки внутрішнього виробника. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 3 жовтня 2012 року.

Він додав, що з прийняттям Угоди про зону вільної торгівлі з країнами СНД перед нашими державами відкриваються нові можливості щодо формування торгово-економічних відносин на якісно новому рівні та новій правовій основі.

Глава Уряду зазначив, що зараз на порядку денному наступний надзвичайно відповідальний період нашого співробітництва – поетапна реалізація й розвиток положень Угоди про зону вільної торгівлі в рамках СНД.

«Важливо – оперативно відпрацювати документи, які підсилять його практичне значення», - зазначив Микола Азаров. При цьому він уточнив, що мова йде про розробку угод про вільну торгівлю послугами, транзит трубопровідним транспортом, проведення переговорів щодо скорочення експортних і імпортних мит, інвентаризація діючої договірної бази з метою скасування застарілих угод і т.д.

«Взагалі питання посилення просування наших товарів на зовнішні ринки є одним із важливих напрямків економічної політики, підтримки внутрішнього виробника», - підкреслив Прем’єр-міністр.

При цьому він наголосив, що всі міністерства повинні більш ефективно координувати зусилля із Міністерством закордонних справ та закордонними дипломатичними установами.

 

версія для друку