українська російська англійська
Дмитро Табачник привітав освітян столиці з професійним святом
03.10.2012 | 12:12
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

2 жовтня 2012 року освітяни Києва розпочали святкування професійного свята, яке відбулося у Національному палаці мистецтв «Україна». З Днем працівників освіти київських педагогів привітали Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник та Голова Київської міської державної адміністрації Олександр  Попов.

Міністр Дмитро Табачник зазначив, що зібрати в кращому палаці України кращих педагогів України є гарною ідеєю. «Цей рік упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти. А Столичний стандарт освіти – це на крок, а то і на два кроки вищий  щабель. У Києві є те, чим пишається вся Україна – найкращі педагоги. Всі освітяни України прагнуть брати приклад з освітян столиці», – зазначив Дмитро Табачник.

За словами Олександра  Попова, 2011-2012 навчальний рік для столичної освіти видався результативним. «Ми ставимо перед собою амбітні цілі – підняти престиж професії вчителя та столичну освіту на найвищий сучасний рівень», - сказав він.

Кращим київським педагогам і педагогам-ветеранам чиновники вручили нагороди.

Довідково

Сьогодні в освітній галузі міста Києва працює близько 62 тис. працівників, серед яких понад 38 тис. педагоги. Щороку до лав педагогічної спільноти міста приходять молоді спеціалісти. Цього року до навчальних закладів столиці прибуло 428 молодих фахівців, з них 110 – закінчили вищий навчальний заклад з відзнакою.

Серед педагогів столиці: 4 удостоєні звання «Народний вчитель»; 5-ро нагороджені Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня; 4 - Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня; 2 - Орденом «За заслуги» ІІ ступеня; 2 - Орденом Ярослава Мудрого ІІІ ступеня.

Педагоги столиці навчають та виховують 350 тис. дітей: понад 95 тис. дошкільнят, 230 тис. школярів, 17 тис. учнів професійно-технічних навчальних закладів, майже 7 тис. студентів Київського університету імені Борису Грінченка. У позашкільних навчальних закладах творчий розвиток отримують близько 88 тис. дітей.

Для покращення соціального статусу вчителя Київською міською державною адміністрацією здійснюються виплати:

- для молодих вчителів: 1 000 гривень адресної грошової допомоги; 30% надбавки до посадового окладу за складність та напруженість у роботі; до 50% надбавки до посадового окладу молодим фахівцям, які закінчили вищі навчальні заклади з відзнакою;

- для керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів надбавка у розмірі 50% посадового окладу (ставки заробітної плати);

- для педагогічних працівників: надбавка у розмірі 40% посадового окладу (ставки заробітної плати).

 

версія для друку