українська російська англійська
Малий та середній бізнес впевнено розвивається, - Олександр Клименко
03.10.2012 | 14:15
Прес-служба Державної податкової служби

Кількість приватних підприємців у поточному році зросла на 228 тисяч або на 22%. Про це 3 жовтня під час брифінгу в Будинку Уряду повідомив Голова Державної податкової служби Олександр Клименко.

Таким чином, загальна чисельність представників малого та середнього бізнесу, що працює на спрощеній системі оподаткування, складає на сьогодні 1,26 млн. осіб.

Більша частина підприємців (81%) зареєструвалися у першій та другій групах платників єдиного податку, тобто переважна більшість «спрощенців» зайняті у наданні послуг населенню.

На думку керівника податкової служби, позитивна динаміка кількості підприємців обумовлена стимулами, закладеними в законодавстві: спрощенням адміністрування єдиного податку, помірними ставками платежів, мораторієм на фактичні перевірки бізнесу під час адаптаційного періоду.

«Незважаючи на скептичні прогнози, малий та середній бізнес впевнено розвивається, в тому числі – за рахунок стимулюючих заходів у вигляді імплементації нової системи спрощеного оподаткування. Тому ми сьогодні спостерігаємо впевнене зростання чисельності приватних підприємців», - підкреслив Олександр Клименко.

 

версія для друку