українська російська англійська
Микола Азаров провідав народного артиста Радянського Союзу Леоніда Бронєвого
03.10.2012 | 16:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров провідав народного артиста Радянського Союзу Леоніда Бронєвого, який зараз перебуває на лікуванні у Київській міській клінічній лікарні «Київський міський центр серця».

Глава Уряду побував в відділені інтенсивної терапії центру, де саме лікується артист, поцікавився його станом здоров’я та переконався, що легендарному актору стало значно краще. «Леонід Сергійович йде на поправку. Настрій у нього бойовий», - повідомив Микола Азаров під час спілкування з журналістами.

Прем’єр-міністр пригадав, як він, ще будучи студентом Московського державного університету, відвідував спектаклі у Театрі на Малій Бронній у Москві, де працював Леонід Бронєвой.

При цьому Микола Азаров підкреслив, що чекає на одужання Леоніда Сергійовича. Він запевнив, що обов’язково прийде на його спектакль незалежно від місця його постановки: «Я обов’язково прийду на перший же його спектакль, де б він не був: в Києві чи в Москві. Ми Леоніда Бронєвого в Україні добре знаємо та цінуємо, і сподіваємося на те, що він ще не раз приїде до України зі своїми прекрасними спектаклями», - сказав Прем’єр-міністр.

Леонід Бронєвой сказав Прем’єр-міністру, що у Київському міському центрі серця створені всі умови для лікування та подякував персоналу за увагу та турботу.

Микола Азаров побажав Леоніду Сергійовичу якнайшвидшого одужання та всього найкращого Вікторії Валентинівні, дружині актора, яка теж була в лікарні.

Довідково

Київський центр серця відкрито в грудні 2007 року. У центрі розгорнуто 150 кардіологічних ліжок: 130 для дорослих та 20 для дітей, працює там 595 осіб, з яких 105 лікарі. В 2011 році було проведено 2490 кардіохірургічних операцій, з них 980 – на відкритому серці.

версія для друку