українська російська англійська
Україною вже експортовано 5,5 млн. тонн зерна
03.10.2012 | 15:36
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

На початок жовтня експортовано 5,5 млн. тонн зерна. Відповідно до попередніх прогнозів планується експортувати 20 млн. тонн зернових культур. Про це на брифінгу після засідання Кабінету Міністрів України повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«На початок жовтня експортовано 5,5 млн. тонн зернових культур. Відповідно до наших підрахунків загалом буде експортовано близько 20 млн. тонн зерна. З них пшениці – 4 млн. тонн, ячменю – 3,2 млн. тонн, кукурудзи – 12,5 млн. тонн.  Загалом ситуація з експортом зерна стабільна і цілком прогнозована»,- заявив Микола Присяжнюк.

Керівник відомства додав, що перехідні запаси зернових становлять 11 млн. тонн, з них пшениці –  5,3  млн. тонн, кукурудзи – 4,1  млн. тонн, ячменю –  1,7  млн. тонн. Також Микола Присяжнюк поінформував про пропозицію зерна у наступному маркетинговому роціПропозиція зерна у наступному маркетинговому році становитиме 56-57 млн. тонн, тоді як внутрішні потреби становитимуть 28,7 млн. тонн», - зазначив Микола Присяжнюк.

 

 

версія для друку