українська російська англійська
"Газпромбанк" зацікавився українськими інвестпроектами "LNG-термінал" і "Кільцева дорога"
03.10.2012 | 16:06
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Російський "Газпромбанк" зацікавився українськими інвестиційними проектами "LNG-термінал" і "Кільцева дорога". Про це повідомив директор департаменту  міжнародного співробітництва Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Ігор Жовква після презентації інвестиційних можливостей України у Москві 2 жовтня.

"Під час особистих зустрічей представник "Газпромбанку" виявив особливу зацікавленість до проектів "LNG-термінал" і "Кільцева дорога". Можливість їх фінансування планується обговорити з представниками банку вже найближчим часом", - зазначив він.

За словами директора департаменту, ринок зрідженого природного газу охоплює все більше країн. Навіть Росія розглядає варіанти експорту свого газу через LNG-термінали. "Україна є одним із найбільших імпортерів газу, і вона не може стояти осторонь цього ринку, що динамічно розвивається. Тому ми представили сьогодні у Москві проект "LNG-термінал", - продовжив Ігор Жовква. Учасники зустрічі отримали відповіді на всі запитання, в тому числі щодо джерел постачання газу. Україна розраховує отримувати зріджений газ із Азербайджану, але є варіанти співробітництва й з іншими країнами-традиційними експортерами зрідженого газу.

Нагадаємо, роуд-шоу Держінвестпроекту розпочалося у Парижі 26 вересня цього року і проходитиме в 15-ти найбільших фінансових центрах Європи, Азії, Близького Сходу, Північної та Південної Америки.

Як повідомлялось раніше, за результатами світового роуд-шоу, проведеного торік, до Держінвестпроекту надійшло понад 150 пропозицій щодо партнерства в реалізації національних проектів. Зокрема, від компаній Invenergy, Samsung, Enagas, River Basin Energy Inc (енергетичні проекти), Greentech overseas development fund (будівництво сміттєпереробних заводів), Velti PLC (комунікації), кувейтська компанія National Cleaning Corporation (агропромисловість), WJ Holding (агропромисловий сектор), China Gezghouba Group Company (будівництво інфраструктурних проектів).

 

версія для друку