українська російська англійська
Майже дві тисячі громадян отримали житло за підтримки держави
03.10.2012 | 16:16
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Цього року у рамках реалізації державних житлових програм державну підтримку надано майже двом тисячам громадян. Здешевленою іпотекою, механізм якої запрацював тільки цього року, вже скористалися 576 громадян. Про це повідомив очільник Мінрегіону України Анатолій Близнюк під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України у середу, 3 жовтня.

«576 родин взяли здешевлену іпотеку. Кількість будинків та забудовників, які беруть участь в програмі, постійно зростає. Крім того, укладено 443 договори за програмою «30/70» та надано 212 молодіжних пільгових кредитів. Державною іпотечною установою профінансовані 748 кредитів. Таким чином, разом по житлових програмах придбані 1979 квартир», – сказав Анатолій Близнюк.

За його словами, це загалом позитивно впливає на темпи росту основних економічних показників будівельної галузі, які у житловому будівництві у порівнянні до аналогічного періоду минулого року зросли на 55 відсотків.

Довідково

На сайті Мінрегіону розміщена інтерактивна карта, де можна побачити пропозиції забудовників в розрізі регіонів, розраховувати свій можливий щомісячний платіж за допомогою «кредитного калькулятора» та знайти всю необхідну інформацію про умови соціальної ініціативи Президента України «Доступне житло»

версія для друку