українська російська англійська
Уряд присвоїв ім'я академіка Володимира Сташиса Інституту вивчення проблем злочинності
03.10.2012 | 16:24
Прес-служба Міністерства юстиції

Кабінет Міністрів присвоїв ім‘я академіка Володимира Сташиса Інституту вивчення проблем злочинності Національної академії правових наук України. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, зазначивши, що відповідну постанову було ухвалено 3 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів.

Таким чином, за словами Міністра юстиції, Уряд підтримав ініціативу наукової громадськості щодо увічнення пам’яті відомого в Україні й за кордоном вченого, Героя України, академіка Володимира Сташиса, який зробив великий особистий внесок у становлення юридичної освіти і науки та формування законодавства України. Міністр нагадав, що у 2011 – 2012 роках під час низки наукових заходів було проведено публічне обговорення питання увічнення пам’яті академіка В.В.Сташиса.

Крім того, цією ж постановою Кабін уніфікував назви установ, які входять до складу Національної академії правових наук України.

Зокрема, назву Інституту вивчення проблем злочинності Національної академії правових наук України змінено на «Науково-дослідний інститут вивчення злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України». Назву Науково-дослідного центру правової інформатики Національної академії правових наук України змінено на «Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України».

 

 

 

версія для друку