українська російська англійська
Ухвалені зміни до держбюджету щодо завершення будівництва метрополітену у Дніпропетровську
03.10.2012 | 16:30
Прес-служба Міністерства фінансів

Верховна Рада України ухвалила зміни до держбюджету щодо завершення будівництва метрополітену у Дніпропетровську. Законом передбачено доповнити Закон України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» новою статтею, відповідно до якої надання коштів комунальному підприємству «Дніпропетровський метрополітен» здійснюється на безповоротній основі та на умовах відшкодування Дніпропетровською міською радою витрат державного бюджету з обслуговування кредиту, залученого державою від Європейського банку реконструкції та розвитку у розмірі 152 млн. євро для реалізації проекту «Завершення будівництва метрополітену в м. Дніпропетровську».

Завдяки залученим коштам ЄБРР в Дніпропетровську буде добудована перша черга метрополітену (від станції «Комунарівська» до станції «Музейна» з електродепо) та введено в дію другу пускову ділянку Дніпропетровського метрополітену. У свою чергу, це сприятиме збільшенню пасажирообороту, організації швидкого та надійного транспортного зв’язку між заводськими та житловими районами та центральною частиною міста.

Прийняття цього Закону дозволить завершити будівництво Дніпропетровського метрополітену та надасть можливість вирішити транспортні проблеми міста, питання охорони навколишнього середовища, поліпшити екологічну ситуацію, а також збільшити кількість робочих місць та підвищити обсяги споживання продукції металургійної, будівельної, машинобудівної галузей, яка виробляється на місцевих підприємствах.

 

версія для друку