українська російська англійська
Схвалено проект Протоколу про внесення змін до Угоди між урядами України та Казахстану про розміщення диппредставництв
03.10.2012 | 16:00
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Уряд схвалив проект Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Казахстан про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Казахстан про умови розміщення дипломатичних представництв України в Республіці Казахстан та Республіки Казахстан в Україні від 14 вересня 2010 року. Відповідне розпорядження прийнято Кабінетом Міністрів 3 жовтня 2012 року.

 Підставою для його розробки є зобов’язання сторін щодо створення належних умов для роботи дипломатичного представництва України в Республіці Казахстан та дипломатичного представництва Республіки Казахстан в Україні відповідно до Віденської  конвенції про дипломатичні зносини від 18 квітня 1961 року.

Головною метою зазначеного документа є врегулювання питань щодо підведення інженерних мереж та комунікацій (водо-, теплопостачання, каналізація, електроенергія, зв'язок) до меж та у межах земельних ділянок в Астані та Києві, що  орендовані посольствами України та Республіки Казахстан відповідно.  

Прийняття вищезгаданого розпорядження Кабінету Міністрів України сприятиме подальшому введенню в експлуатацію будівель Посольства України в Республіці Казахстан та Посольства Республіки Казахстан в Україні.

Реалізація  зазначеного нормативно-правового акта не потребуватиме додаткових витрат бюджетних коштів і здійснюватиметься за рахунок призначень, затверджених у державному бюджеті для Міністерства закордонних справ України.

 

версія для друку