українська російська англійська
Борис Колесніков: Юнацький Чемпіонат світу з легкої атлетики 2013 року пройде на високому рівні
03.10.2012 | 16:43
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Належна підготовка до юнацького Чемпіонату світу з легкої атлетики 2013 року, що відбудеться у Донецьку, залежить від чітко скоординованих дій усіх причетних органів влади та громадських організацій. На цьому під час засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні чемпіонату наголосив його голова, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Під час засідання, у якому взяли участь члени Організаційного комітету, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій Віце-прем’єр-міністр зауважив, що чемпіонат має бути проведений на високому організаційному рівні. З цією метою Борис Колесніков дав низку доручень, серед яких – оновлення складу Організаційного комітету. Кандидатури мають вже незабаром запропонувати Міністерство освіти і науки, молоді та спорту та Державна служба молоді та спорту. Борис Колесніков запропонував ввести до складу Організаційного комітету генерального директора Національної телекомпанії України Єгора Бенкендорфа. Оскільки, передбачається, що трансляцію чемпіонату здійснюватиме «Перший національний».

Також голова Організаційного комітету доручив до 10 жовтня МОНмолодьспорту, Мінфіну, Мінекономрозвитку, Держмолодьспорту, Донецькій облдержадміністрації за участю Донецької міськради і Федерації легкої атлетики України розробити проект рішення Уряду щодо підготовки та проведення чемпіонату та кошторис витрат на підготовку та проведення чемпіонату. Видатки на підготовку та проведення чемпіонату будуть передбачені під час доопрацювання Мінфіном, МОНмолодьспорту, Держмолодьспорту та Донецькою облдержадміністрацією проекту Державного бюджету України на 2013 рік.

За підсумками засідання Організаційного комітету вирішено, що Донецька облдержадміністрація забезпечить Агенцію з підготовки і проведення юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики 2013 року матеріально-технічною базою.

Задля забезпечення узгоджених дій та моніторингу стану підготовки до чемпіонату МОНмолодьспорту, Держмолодьспорту, Донецька облдержадміністрація разом з Донецької міськрадою та Федерацією легкої атлетики України проведуть у жовтні розширене засідання міського Організаційного комітету.

У цілому ж координацію діяльності органів виконавчої влади з підготовки та проведення чемпіонату забезпечуватиме Держмолодьспорту.

Нагадаємо, Донецьк отримав право прийняти юнацький Чемпіонат світу з легкої атлетики 2013 року - це рішення ухвалено Радою Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) на засіданні в Монако 20 листопада 2010 року.

версія для друку