українська російська англійська
4 жовтня - прес-конференція щодо результатів українських гімнастів на Чемпіонаті у Японії
03.10.2012 | 16:50
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНої СЛУЖБи МОЛОДІ ТА СПОРТУ

4 жовтня 2012 року о 13:00 відбудеться прес-конференція присвячена результатам виступу Національної збірної команди України з художньої гімнастики на Чемпіонаті світу серед спортивних клубів,  який відбувся у столиці Японії.

Участь у прес-конференції візьмуть Перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту України Сергій Глущенко, Віце-президент Федерації гімнастики України Ірина Дерюгіна, бронзова призерка клубного Чемпіонату світу Анастасія Мульміна.

За результатами Чемпіонату спеціалізована спортивна юнацька школа олімпійського резерву з художньої гімнастики «Школа Дерюгіних» посіла третє місце у рейтингу найкращих клубів світу з художньої гімнастики.

У багатоборстві українська гімнастка Ганна Різатдінова виборола срібну медаль, пропустивши вперед лише срібну призерку Олімпійських ігор 2012. Також у багатоборстві бронзову медаль здобула юніорка Анастасія Мульміна.

Під час прес-конференції також буде обговорено проведення у 2013 році першого Чемпіонату світу з художньої гімнастики в Україні.

 

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, 2 поверх (конференц-зал).

 

Телефон для акредитації: 289-95-05, 289-02-00.

 

версія для друку