українська російська англійська
У дитсадочках Херсонщини впроваджують енергозберігаючі технології
03.10.2012 | 17:40
Херсонська ОДА

2 жовтня 2012 року голова Білозерської райдержадміністрації Валерій Поддубний зустрівся з представниками компанії RTINERTSEN AS, яка впроваджує у нашій державі проект "Енергоефективність у секторі житлово-комунального господарства України" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

Про особливості проекту розповіла керівник Ірина Костромицька. RTINERTSEN AS працює на Херсонщині з 2008 року. За її участі впроваджено проект з енергозбереження у дитячому садочку № 71 у Херсоні.

Сьогодні компанія готова до реалізації нових проектів на території Білозерського району, а саме – в Олександрівському дитячому садочку, де RTINERTSEN AS впроваджуватиме пілотний проект. Серед заходів, спрямованих на покращення енергоефективності – встановлення теплового насосу (повітря-вода), який дозволить економити до 75% теплової енергії. У холодну пору року обігріватиме приміщення, у теплу – охолоджуватиме.

Валерій Поддубний розповів представникам компанії, що у Білозерському районі вже є приклади застосування новітніх енергозберігаючих технологій (сонячні колектори у Станіславському яслах-садку), та висловив готовність районної влади до співпраці з норвежцями, адже майбутнє району за ефективним, заощадливим використанням енергоресурсів.

 

версія для друку