українська російська англійська
Вперше у Києві відбувся "Енергоефективний брейн-ринг"
03.10.2012 | 17:37
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

Столичні студенти без проблем називають єдину країну, що використовує лише зелену енергію, проте не знають класів енергоефективності та як по-іншому називається люмінесцентна лампа.

 Держенергоефективності спільно з Q-Club в рамках Всеукраїнського тижня енергоефективності вперше провели у Києві «Енергоефективний брейн-ринг». 5 команд з Київського національного університету технологій та дизайну нервували, сперечалися та все ж знаходили відповіді на підступні питання гри. А їх було вдосталь. Наприклад, що не слід ставити поруч з плитою знають далеко не всі. Про холодильник здогадалися лише три команди. Або ж які товари в Німеччині маркували символом «Блакитний янгол» - теж питання не з простих.

До фіналу дісталися дві команди. Одна з них складалася суто з дівчат-дизайнерок. Проте боротися з технічно підкованими суперниками виявилося для них занадто складним завданням. Беззаперечну перемогу отримали студенти факультету Мехатроніки та комп’ютерних технологій. Дипломи, призи, фотографії на згадку та привітання однокурсників. Так завершилася перша та не остання гра.

 

 

 

версія для друку