українська російська англійська
Врегульовано питання використання коштів для підтримки наукової інфраструктури у сфері економічного розвитку і торгівлі
04.10.2012 | 11:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки розвитку наукової інфраструктури у сфері економічного розвитку і торгівлі. Відповідну постанову, розроблену Мінекономрозвитку,  прийнято 3 жовтня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів.

Головною метою документа є фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури у сфері економічного розвитку і торгівлі та врегулювання питання спрямування бюджетних коштів на  проведення науково-технічних конференцій, виставок, симпозіумів, виставок-форумів та семінарів у сфері промисловості.

Державним бюджетом на 2012 рік передбачено фінансування заходів за бюджетною програмою КПКВК 1201070 «Дослідження, прикладні наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, наукові розробки у сфері стандартизації та сертифікації промислової продукції, підготовка наукових кадрів та фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури у сфері економічного розвитку і торгівлі» за напрямом використання бюджетних коштів «Фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури у сфері економічного розвитку і торгівлі».

Реалізація постанови створить передумови для використання коштів, передбачених у державному бюджеті  на проведення вищевказаних заходів.

 

версія для друку