українська російська англійська
Держфінінспекція у Вінницькій області за 9 місяців відшкодувала втрат на 32 млн. грн.
03.10.2012 | 15:45
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – вересня 2012 року фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму більш як 32 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ, організацій прийняли 245 управлінських рішень. За матеріалами ревізій правоохоронні органи порушили 51 кримінальну справу. Ще 91 кримінальну справу порушено за результатами участі працівників Держфінінспекції у Вінницькій області як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

У 162 випадках до об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції. Зокрема, 51 підприємству, установі, організації зменшено бюджетних асигнувань на загальну суму 9,1 млн. грн.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду подано 47 позовів на суму 19,3 млн. грн.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 563 посадові особи, до дисциплінарної та матеріальної – 170, трьох осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу направлено 14 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 43 млн. грн.

 

 

версія для друку