українська російська англійська
Микола Азаров: Будівництво заводу ядерного палива - це крок до забезпечення енергетичної незалежності України
04.10.2012 | 11:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Будівництво заводу з виробництва ядерного палива – це крок до забезпечення енергетичної незалежності України. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров після церемонії початку підготовчих робіт із будівництва заводу з виробництва ядерного палива у смт. Смоліне (Маловисківський район, Кіровоградська область).

Микола Азаров зазначив, що будівництво заводу ядерного палива – це найбільший за всі роки незалежності України проект із забезпечення енергетичної незалежності нашої країни. «Будівництво заводу, першу чергу якого здадуть у 2015 році, дозволить виробляти і повністю забезпечувати ядерним паливом всі наші 15 атомних реакторів», - зазначив Глава Уряду.

Він наголосив, що до 2015 року в Україні збудують два нових ядерних реактори. При цьому Микола Азаров уточнив, що перша черга заводу розрахована на обслуговування і цих нових реакторів.

Прем’єр-міністр зазначив, що будівництво заводу відповідатиме всім нормам екологічної безпеки. За його словами, реалізація цього проекту дозволить розвивати інфраструктуру прилеглих населених пунктів та Кіровоградщини в цілому.

 

версія для друку