українська російська англійська
В.Хорошковський відкрив роботу Міжнародного Чорноморського економічного форуму
04.10.2012 | 14:18
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський відкрив роботу Міжнародного Чорноморського економічного форуму, що проходить в м .Ялта 4-5 жовтня 2012 р.

Форум є платформою для обговорення інвестиційних та економічних особливостей країн  Чорноморського регіону та вироблення нових форматів партнерства. Цього року подія зібрала понад 200 представників урядових, ділових, експертних кіл та міжнародних організацій.

У своєму вступному слові Перший віце-прем’єр-міністр назвав пріоритетними кроками для економічного розвитку України посилення правового захисту бізнесу, реалізацію судової та податкової реформи, завершення дерегуляції та вдосконалення системи виконавчої служби.

За словами Валерія Хорошковського, важливим також є остаточне вирішення проблеми повернення експортерам податку на додану вартість. «Значні зрушення у цьому питанні вже є: до 90% підприємств-експортерів отримують відшкодування ПДВ в автоматичному режимі», - підкреслив він.

На думку Валерія Хорошковського, зусилля України з вдосконалення бізнес-клімату матимуть позитивний вплив на Чорноморський регіон загалом.

 

версія для друку