українська російська англійська
Чорноморський регіон повинен бути острівцем стабільності та благополуччя, - В.Хорошковський
04.10.2012 | 16:03
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Чорноморський регіон повинен бути острівцем стабільності та благополуччя. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський під час Міжнародного Чорноморського економічного форуму, що проходить в Ялті 4-5 жовтня 2012 р.

За словами Валерія Хорошковського, для всіх країн Чорноморського регіону важливо, щоб він залишався стабільним в кризовий час. «Для нас дуже важливо, щоб Чорноморський регіон був острівцем стабільності та благополуччя, був місцем, де бізнес і влада знаходять спільну мову, щоб зменшити, а, можливо, й ліквідувати ті кризові умови, які сьогодні турбують кращі економічні уми всього світу», - заявив він.

Валерій Хорошковський також підкреслив, що питання дерегуляції та покращення інвестиційного клімату є головними питаннями порядку денного, над якими працює як Уряд, так і парламент України. "Уряд України робить все можливе для того, щоб економічний ріст не падав. Ми все зробимо для поліпшення інвестиційного поля, зменшення бюрократичного бар’єру для інвестування та збереження нашого розвитку, зростання внутрішнього валового продукту та інших макроекономічних показників на належному рівні", - наголосив він.

Перший віце-прем'єр-міністр України висловив задоволення тим, що в рамках III Чорноморського економічного форуму планується підписання низки інвестиційних угод.

 

версія для друку