українська російська англійська
Прийнято рішення про відзначення 80-річчя Дніпровської ГЕС
04.10.2012 | 17:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Дніпровська ГЕС належить до найвідоміших гідроелектростанцій світу. Будівництво і подальша експлуатація гідроелектростанції стали віхами не лише вітчизняної, а й світової історії.

Запорізька обласна державна адміністрація, враховуючи визначне історичне значення Дніпровської ГЕС для розвитку електроенергетичної галузі України, звернулася в Кабінет Міністрів з клопотанням про відзначення 10 жовтня 80-річчя Дніпровської ГЕС.

Уряд вирішив підтримати пропозицію Запорізької ОДА, прийнявши розпорядження від 1 жовтня 2012 року № 731-р «Про відзначення 80-річчя від дня введення в експлуатацію Дніпровської ГЕС».

Згідно з цим нормативно-правовим актом, на Міністерство енергетики та вугільної промисловості разом із Запорізькою облдержадміністрацією покладається обов’язок розробити та затвердити план відповідних заходів.

Прийняття розпорядження сприятиме вшануванню ветеранів і учасників будівництва та експлуатації гідроелектростанції, вихованню в молодого покоління почуття патріотизму і шанобливого ставлення до історії держави.

 

версія для друку