українська російська англійська
Місто Кімерік зроблять сучасним рекреаційним центром Східного Криму
04.10.2012 | 17:16
Рада Міністрів АР Крим

Реалізація інвестиційного проекту зі створення сучасного рекреаційного центру «Місто Кімерік» стане стимулом для розвитку Східного Криму, в тому числі його сільських районів. Таку думку озвучив Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолій Могильов на брифінгу в рамках III Міжнародного Чорноморського Економічного Форуму в Ялті 4 жовтня.

Східний Крим володіє потужним рекреаційним, кліматичним і лікувальним потенціалом. «Керченський півострів у даний час розвинений недостатньо. Там є вільні землі, хороша берегова зона, які необхідно розвивати. Це є ключовою метою даного проекту », - сказав глава виконавчої влади Республіки.

Проект передбачає створення сучасної інфраструктури, яка послужить стимулом для розвитку депресивних сільських територій Східного Криму.

При цьому глава Ради міністрів відзначив, що паралельно з проектом «Місто Кімерік» ведеться підготовка до реалізації проекту з розвитку Західного Криму. «Обидва ці проекти перспективні і мають право на життя. Ми активно над ними працюємо», - резюмував Анатолій Могильов.

У рамках проекту зі створення сучасного рекреаційного центру «Місто Кімерік» пропонується створити курортну площу, розважальну зону, гольф-клуб із зоною відпочинку та аквапарком, міську зону відпочинку, територію для розміщення готелів преміум-класу, прибережну зону відпочинку з пансіонатами і санаторіями, побудувати транспортний термінал і т.д. Також на його території планується створити нові рекреаційні зони.

Очікується, що реалізація даного проекту дозволить розвантажити Південний берег Криму, створити не менше 10 тис. додаткових робочих місць, популяризувати культурний і природний потенціал Східного Криму, сприятиме залученню великих готельних мереж, збільшить притік туристів.

Обсяг залучених інвестицій орієнтовно складає 2,5 млрд. доларів США.

версія для друку