українська російська англійська
Дмитро Табачник зустрівся з освітянами Донеччини
04.10.2012 | 17:36
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

4 жовтня 2012 року Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник відвідав м. Горлівка Донецької області.

Під час візиту Дмитро Табачник завітав до навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ст. № 88 - багатопрофільний ліцей «Мечта», який відкрився 2 жовтня п.р.

Дмитро Табачник поспілкувався з керівниками і педагогами загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних, професійно-технічних і вищих навчальних закладів області. оглянув школу, кабінет хімії, фізики, іноземних мов, побував у майстернях.

Він привітав усіх педагогів з наступаючим святом та розповів про основні напрями розвитку освіти в Донецькій області та України в цілому.

Міністр зазначив, що пріоритетними завданнями держави є ліквідація черг у дошкільних навчальних закладах, підвищення заробітної плати педагогам, дотримання нових державних стандартів в освіті, комп'ютеризація шкіл, виконання програми «Шкільний автобус».

Окрім того, Міністр Дмитро Табачник провів зустрічі з керівниками та педагогами загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів у мм. Артемівськ та Красний Лиман, де на урочистих зборах разом з начальником управління освіти і науки Донецької ОДА вручили освітянам державні нагороди, подяки і почесні грамоти.

 

версія для друку