українська російська англійська
Севастопольський загін Морської охорони Держприкордонслужби отримав два нових катери
05.10.2012 | 11:41
Прес-служба Державної прикордонної служби

4 жовтня до Севастопольського загону Морської охорони Держприкордонслужби України прибуло чергове «поповнення» - два сучасних катери UMS-1000 (BG-16 та BG-17), побудовані на вітчизняному підприємстві.

Минулого року загін уже отримав два катери цього типу, які виконують завдання прикордонної служби в виключно морській (економічній) зоні.

Нова партія катерів відрізняється від попередньої більш сучасним устаткуванням  та покращеним інтер’єром. Катер має два водометних двигуни, що дозволяє розвивати швидкість до 40 вузлів на годину. Наразі завершується будівництво ще двох катерів даного типу для Морської охорони Держприкордонслужби України.

Згідно з Державною цільовою правоохоронною програмою «Облаштування і реконструкція державного кордону» до 2020 року, планується побудувати 6 кораблів типу «Корал», 8 катерів типу «Орлан», 25 малих катерів сучасних проектів, а також з 2015 року розпочати будівництво багатофункціонального корабля з гелікоптером на борту. До кінця 2020 року Морська охорона планує оновити корабельно-катерний склад на 75%.

Крім того, на наступному тижні Феодосійською суднобудівельною компанією «Море» планується спуск  на воду головного  (першого з серії) катера Морської охорони «Орлан» та закладено перший корабель типу «Корал».

«Орлан» замінить прикордонні  застарілі катери типу «Гриф», а «Корал» кораблі типу «Тарантул», побудовані в 80-ті роки минулого століття.

 

версія для друку