українська російська англійська
В Україні 9 областей повністю запровадили технологічний облік тепла
05.10.2012 | 14:06
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового господарства

Повністю забезпечили технологічний облік виробленого та відпущеного споживачам тепла дев’ять областей. Лише 15% бракує Україні до повного оснащення всіх теплогенеруючих потужностей комунальних підприємств лічильниками тепла. Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлового господарства Олександр Аліпов під час селекторної наради з керівництвом обласних державних адміністрацій, присвяченій підготовці до роботи взимку, що відбулася у Будинку Уряду.

«У нас зараз в Україні є 85 %. Повністю оснащені засобами обліку підприємства комунальної теплоенергетики у дев’яти областях. Є питання у нас до Києва – де всього 30%, Київської області – 45%, Чернівецької – 46% та Севастополя  - 64%», – сказав  Олександр Аліпов.

За його словами, національний регулятор – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг буде змушена позбавляти ліцензії комунальні підприємства, які не забезпечать до кінця року повного технологічного обліку.

Довідково

Повний технологічний облік запроваджено на підприємствах теплокомуненерго Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Харківської та Херсонської областей. На 1 жовтня поточного року на підприємствах комунальної теплоенергетики встановлено 5104 прилади технологічного обліку (відпуску теплової енергії з джерел теплової енергії підприємств комунальної теплоенергетики). Необхідно встановити ще 885 лічильників.

 

 

версія для друку