українська російська англійська
Затверджено План реалізації Концепції розкриття інформації на фондовому ринку
05.10.2012 | 14:54
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) затвердила План реалізації Концепції розкриття інформації на ринку цінних паперів. Відповідне рішення було прийнято на черговому засіданні регулятора.

Директор Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку (АРІФРУ) Юрій Бойко, розповів про основні кроки реалізації затвердженої концепції: «Серед першочергових заходів, які ми визначили для себе на наступний рік, є робота над законодавством і нормативною базою Комісії, що урегульовує даний аспект діяльності. Так, ми передбачили певні зміни до Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок», а також прописали низку новацій до регуляторної бази НКЦПФР. Зокрема, передбачено доопрацювання положень, які узгоджують механізми складання та надання адміністративних даних учасниками ринку. Крім того, деяких змін зазнають також документи, що регулюють ліцензійні умови».

За словами Юрія Бойка, усі необхідні новації, що передбачені Планом, будуть запроваджені впродовж 2013 року.

«Основною метою, яку ми переслідували при розробці документа, є створення прозорого та зрозумілого фондового ринку для інвестора. Звісно, це неможливо без розкриття та висвітлення актуальної інформації про стан діяльності учасників ринку цінних паперів. У розробленому документі ми намагалися передбачити усі аспекти можливого оприлюднення інформації та створити єдиний та уніфікований підхід до подачі даних. Для нас важливо, аби учасники ринку, що надають інформацію до Комісії, були зацікавлені у висвітленні своєї діяльності максимально прозоро та у повному обсязі, адже це дасть змогу не тільки удосконалити механізм доступу до такої інформації, а й сприятиме уникненню інсайду та покращенню інвестиційної привабливості фондового ринку в цілому», - додає Юрій Бойко.

версія для друку