українська російська англійська
Баварські поліцейські поділилися досвідом боротьби з наркозлочинністю
05.10.2012 | 13:55
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

До Донецького юридичного інституту 4 жовтня завітала делегація з Німеччини у складі керівника спеціального відділу кримінальної поліції з боротьби зі злочинністю Президії поліції м. Мюнхен (Німеччина), старшого радника кримінальної поліції Арміна Аумюллера та керівника відділу з боротьби з наркозлочинністю Земельного управління кримінальної поліції Баварії, директора кримінальної поліції Торстена Віттке.

Праця розпочалася із зустрічі німецьких гостей із керівництвом інституту на чолі з ректором інституту Віктором Бесчастним.

Також іноземні фахівці прочитали лекцію «Протидія відмиванню доходів, отриманих від незаконного обігу наркотиків» для курсантів інституту та провели дискусійний круглий стіл з представниками науково-педагогічного складу інституту. Пан Армін Аумюллер ознайомив присутніх з діяльностю спеціального відділу кримінальної поліції з боротьби з наркозлочинністю Президії поліції м. Мюнхена, а Торстен Віттке розповів про проблеми, з якими стикається поліція Баварії у боротьбі з відмиванням доходів, отриманих від обігу наркотиків.

 

 

 

 

 

версія для друку