українська російська англійська
Прем'єр-міністр України привітав педагогів з професійним святом
05.10.2012 | 15:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час урочистостей з нагоди Дня вчителя привітав працівників освіти з професійним святом.

Глава Уряду побажав вчителям міцного здоров’я, родинного щастя та вдячних учнів.

«Хочу Вас всіх привітати з таким прекрасним святом - Днем вчителя. Це свято дійсно стало для нас всенародним – давно відзначається, всіма цінується», - підкреслив Микола Азаров.

Він зауважив, що у нього взагалі особливе ставлення до святкування Дня вчителя: «Моя дружина педагог, має понад 30 років трудового стажу, тому для мене це дуже серйозне свято, а праця педагога мені добре знайома». Микола Азаров підкреслив, що ставиться до вчителів з величезною пошаною: «Я завжди пам’ятатиму свого першого вчителя, та і багатьох інших вчителів, які дали мені путівку в життя. Завжди буду вдячний тій школі, яка мене підготувала і дала мені можливість вступити у Московський державний університет, куди я пройшов зразу, без будь-яких проблем, а це означає, що підготовка, яку провінційна школа дала мені, була дуже хороша».

На урочисту зустріч з Прем’єр-міністром були запрошені працівники освітньої галузі з усіх областей України. Микола Азаров вручив відзнаки Кабінету Міністрів України 62-ом освітянам, які досягли особливих професійних успіхів.

Як відомо, День працівників освіти, або День учителя відзначається в Україні щорічно у першу неділю жовтня.

 

версія для друку