українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд прийме рішення про застосування в українських містах практики роботи соціальних магазинів
05.10.2012 | 17:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству соціальної політики вивчити досвід Кіровограда щодо функціонування в області мережі соціальних магазинів. Про це Глава Уряду заявив під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

За його словами, на підставі аналізу, який проведено Мінсоцполітики, Уряд ухвалить рішення про створення таких магазинів в інших регіонах.

Микола Азаров нагадав, що під час своєї робочої поїздки до Кіровоградської області він відвідав соціальний магазин і переконався, що ціни там нижчі, ніж у Києві і навіть в інших магазинах Кіровограда.

«Це цікава ініціатива кіровоградців: вводиться соціальна картка, яка в цьому магазині дає право на знижку. І за рахунок чого забезпечується ця знижка? Мінімізуються витрати на оренду приміщення та ряд інших витрат, які входять у торговельну надбавку. Керівництво області також домовляється з постачальниками про реалізацію їхніх товарів у цей магазин за цінами, практично рівними собівартості плюс транспортні витрати. Усуваються «накрутки» посередників. Зрозуміло, у цьому магазині не можна купувати продукти мішками і десятками кілограмів – там діють обмеження», - сказав Прем'єр-міністр.

Миколі Азарову цей досвід кіровоградців видається дуже цікавим і корисним. «Є вже мої доручення Мінсоцполітики вивчити цей досвід і підготувати відповідні рішення Уряду з цього питання», - повідомив Микола Азаров.

 

 

версія для друку