українська російська англійська
Україна та Франція обговорили питання підготовки та проведення виставки творів Іонна Пінзеля у Луврі
05.10.2012 | 18:52
Прес-служба Міністерства культури

5 жовтня Міністр культури України Михайло Кулиняк провів робочу зустріч із Надзвичайним і Повноваженим Послом Французької Республіки в Україні Аленом Ремі.

У ході зустрічі були обговорені питання підготовки та проведення  масштабної виставки «Скульптор бароко в Україні в середині XVIII сторіччя Йоган Георгій Пінзель» у Музеї Лувр, урочисте відкриття якої має відбутися 21 листопада 2012 р.

Зокрема, Михайло Кулиняк поінформував про хід реставрації творів видатного майстра Георга Пінзеля, що зібрані у Львівській національній галереї, а також поставив питання подальшої співпраці у підготовці цієї важливої події, яка має стати значним поштовхом для розвитку культурного співробітництва на наступні роки.

Зі свого боку пан Ален Ремі запевнив у максимальному сприянні щодо вирішенні всіх нагальних питань, які виникають у ході підготовки виставки, а також коротко окреслив можливий формат учасників її відкриття.

Сторони домовилися про подальшу тісну взаємодію з реалізації інших культурних проектів як у Франції, так і в Україні, що буде демонстрацією позитивної ролі культури у співпраці між двома країнами.

 

версія для друку