українська російська англійська
9 жовтня Уряд Німеччини передасть футбольне міні-поле дітям України
08.10.2012 | 10:10
Прес-служба Державної служба молоді та спорту

9 жовтня 2012 року об 11:00 на території НСК «Олімпійський» відбудеться урочиста церемонія передачі Урядом Німеччини унікального футбольного міні-поля для дітей України.

У рамках заходу відбудеться прес-конференція за участю Голови Державної служби молоді та спорту України Равіля Сафіулліна, Голови Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Тетяни Александріної та Керівника Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні Хольгера Нойвегера.

Після прес-конференції відбудуться інтерактивні дитячі спортивні змагання, де діти матимуть змогу продемонструвати вправи, яким вони навчились завдяки проекту «Чесна Гра», що впроваджується Німецьким бюро міжнародного співробітництва в рамках програми профілактики ВІЛ/СНІД в Україні за підтримки Державної служби молоді та спорту України, Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань у тісній співпраці з Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту АР Крим та іншими регіональними партнерами. Наразі проект працює в Київській, Харківській, Львівській, Луганській, Полтавській областях і АР Крим. Метою проекту є розвиток життєвих навичок молоді та запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу за допомогою футболу.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Червоноармійська, 55 – західний вхід (футбольне міні-поле, розташоване на території НСК «Олімпійський»).

Акредитація за телефонами: 289-95-05, 289-02-00.

 

 

версія для друку