українська російська англійська
Мобільними групами ветміліції здійснено майже 700 перевірок
08.10.2012 | 11:44
Прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служба

У цілому на території України продовжено проведення заходів по забезпеченню стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки.

Для реалізації цих завдань в регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини. Даними мобільними групами здійснено 657 перевірок суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження.

Всього під час перевірок задокументовано 183 правопорушення, відповідальність за які передбачена статтею 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 22,7 тис. грн. Винесено та проконтрольовано виконання 101 інспекторського припису. Призупинено роботу 3 підприємств. У слідчі підрозділи та прокуратуру направлено 4 матеріали. Підготовлено та направлено 11 інформацій до інших органів виконавчої влади.

Вилучено з обігу 2640 кг продукції тваринного походження, якість якої не відповідає вимогам чинного законодавства. Загальна сума вилученої продукції становить 24,9 тис. гривень. Забезпечено контроль за утилізацією    1777 кг неякісної тваринницької продукції.

версія для друку