українська російська англійська
У Харкові закінчується будівництво центру обслуговування швидкісних поїздів
08.10.2012 | 12:37
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Закінчується  капітальна реконструкція технічної станції  Харківської вагонної дільниці №1, ключовим елементом якої є облаштування ремонтно- екіпірувального депо для швидкісних поїздів. 

Харківське ремонтно-екіпірувальне депо (РЕД) – один з двох сучасних високотехнічних центрів з обслуговування швидкісних міжрегіональних електропоїздів, що створюються у пунктах обертання  експресів  (перше депо такого рівня створено в депо ст. Дарниця у місті Києві). Нові центри (депо) з обслуговування швидкісних міжрегіональних електропоїздів якісно відрізнятимуться від існуючих в Україні – поїзд оглядається одночасно на трьох рівнях.

У новому РЕДі створені сучасні умови для роботи 250 працівників. Комплекс включає в себе не лише цех, де проходитиме технічне обслуговування експресів, тут також знаходиться адміністративна будівля, де відбуватиметься інструктаж поїзних бригад та провідників, їх кімнати відпочинку.

Роботи було розпочато у 2011 році. За цей час на місці старої будівлі депо побудовано новий високотехнологічний комплекс для технічного обслуговування нового пасажирського рухомого складу зі своїми котельнею, компресорною, трансформаторною підстанцією, вакуумно-насосною і пожежною станціями тощо.

   

 

версія для друку