українська російська англійська
Опалювальний сезон у столиці розпочнеться 10 жовтня
08.10.2012 | 12:50
КИЇВСЬКА МДА

До 17 жовтня заклади бюджетної сфери та житловий фонд буде повністю підключено до централізованого опалення. Таке завдання перед комунальниками поставив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час розширеного засідання колегії.

«Ми дуже відповідально готуємося до нового опалювального сезону. Виконано великий обсяг робіт. Звісно, усіх проблем, які накопичилися десятиліттями, за два роки не вирішити, проте, безпрецедентний об’єм інвестицій, які було спрямовано на оновлення мереж, дозволяє нам бути впевненими, що зиму ми переживемо без істотних труднощів. Упевнений, що цей опалювальний сезон пройде стабільно», – наголосив Олександр Попов.

За словами першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака, враховуючи, що середньодобова температура повітря вже цієї середи, за прогнозами синоптиків становитиме 8°С, соціально важливим об’єктам тепло готові подавати вже сьогодні, якщо будуть на це відповідні заявки. Так, наразі, згідно з заявками, тепло вже подали до дитячого будинку «Малятко» та міського пологового будинку № 1.

версія для друку