українська російська англійська
Митники спільно з СБУ, МВС та Держприкордонслужбою виявили 2,5 кг героїну
08.10.2012 | 15:34
Прес-служба Державної митної служби

Держмитслужба спільно зі Службою безпеки України,  МВС та Держприкордонслужбою у результаті  багатоходової спецоперації викрила та  припинила протиправну діяльність організованого злочинного угруповання, члени якого налагодили та забезпечували функціонування каналу контрабанди героїну афганського походження з країн Центральноазіатського регіону в Україну в особливо великих розмірах з метою подальшого збуту на території нашої держави.

Контрабанда героїну відбувалась транзитом через територію Таджикистану, угруповання використовувало наркокур’єрів з числа громадян України або надсилало героїн у міжнародних поштових відправленнях.

3 жовтня ц.р. у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» співробітники СБУ спільно з представниками департаменту боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Держмитслужби затримали  наркокур’єра - громадянку України,  яка прибула авіарейсом «Душанбе-Київ»  Під час проведення митного огляду в її особистих речах виявлено дві картини, які були просякнуті героїном. Для ускладнення виявлення наркотику їм були просякнуті також настільна дитяча гра та днище валізи. У результаті  експертного дослідження з цих предметів було вилучено близько 2,5 кг героїну.

У ході подальших спільних заходів правоохоронці затримали у Києві громадянина України, який отримував наркотики від наркокур’єра та забезпечував їх подальший оптовий збут на території столиці та Київської області.

4 жовтня ц.р. Головним слідчим управлінням Служби безпеки України стосовно затриманих порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст.305 Кримінального кодексу України.

 

версія для друку