українська російська англійська
Микола Азаров пропонує встановити в Києві народний пам'ятник Богдану Ступці
08.10.2012 | 16:16
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров ініціює встановлення у Києві пам’ятника видатному українському актору театру і кіно, Герою України, лауреату Шевченківської премії Богдану Сильвестровичу Ступці.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час «гарячої» телефонної лінії «Комсомольской правды в Украине».

«Я багато років знав Богдана Сильвестровича, ми з ним часто спілкувалися. Він був актором, який міг створити будь-який образ – це рідкісний талант. Він був геніальним актором… Нам необхідно вжити заходів з увічнення пам'яті Богдана Ступки», - сказав Микола Азаров.

На думку Прем’єр-міністра, найкращим місцем для пам'ятника є територія біля Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, де багато років працював Богдан Ступка.

«Його можна поставити як за гроші державного бюджету, так і за рахунок народних коштів. Народний пам'ятник більш цінний. Коли держава виділяє гроші - це одне, а коли народ збирає, хто по 5 гривень, хто по 100, хто по 10 тисяч гривень – це буде найкраща дань пам'яті нашому великому акторові, - відзначив Глава Уряду. - Якщо люди нас підтримають, то я готовий взяти на себе зобов’язання курувати такий фонд», - заявив Микола Азаров та додав, що одним з перших готовий внести гроші на спорудження цього пам’ятника.

версія для друку