українська російська англійська
Ремонтуються бойові кораблі, катери і судна забезпечення військового флоту
09.10.2012 | 10:14
Прес-служба Міністерства оборони

На виконання завдань, які поставив Міністр оборони України Дмитро Саламатін, у Військово-Морських Силах Збройних Сил України продовжується відновлення технічної готовності корабельного складу.

Сьогодні у ремонті перебувають 20 бойових кораблів, катерів і суден забезпечення Військово-Морських Сил ЗС України. «Таке завдання поставив Міністр оборони України Дмитро Саламатін,  – повідомив командувач ВМС Збройних Сил України Юрій Іл’їн. – Відповідно до прийнятих рішень, завдяки щоденній увазі до флоту з боку Міністра оборони України, ремонти виконуються за графіком, фінансування робіт здійснюється ритмічно у визначених обсягах. У нас є впевненість у тому, що до кінця року укладені договори будуть виконані, і бойове ядро ВМС поповниться технічно відновленими бойовими одиницями», – зазначив віце-адмірал Юрій Іл’їн.

За його словами, підвищена увага до проблем флоту дозволила змінити власне стратегічні підходи: від підтримання технічної готовності, ремонтів окремих вузлів і механізмів – до комплексних ремонтів кораблів з повним відновленням їх бойового потенціалу. 

 

 

версія для друку