українська російська англійська
Крим і Туреччина розвиватимуть співробітництво у туристичній сфері
09.10.2012 | 11:10
Рада Міністрів АР Крим

Автономна Республіка Крим і Республіка Туреччина мають потужний потенціал для розвитку і зміцнення двостороннього співробітництва у сфері курортів і туризму. Таку думку озвучив заступник Голови Ради міністрів АРК Георгій Псарьов у ході зустрічі з Міністром культури і туризму Туреччини Ертугрулом Гюнаєм в рамках III Міжнародного Чорноморського Економічного Форуму 5 жовтня.

«Туреччина - стратегічний партнер України, у тому числі Криму, в сфері туризму, культури та інвестиційної діяльності. Ми сподіваємося на зміцнення нашого двостороннього співробітництва в майбутньому», - сказав віце-прем'єр-міністр Криму.

У свою чергу Ертугрул Гюнай підкреслив, що Крим і Туреччина історично близькі один одному і мають багато спільного. «У нас проживає чимало вихідців із Криму. Нас багато що об'єднує. Саме це забезпечує всі умови для розвитку дружніх відносин між Кримом і Туреччиною, а також для збільшення двостороннього туристичного потоку», - зазначив Міністр культури і туризму Туреччини.

З метою збільшення двостороннього турпотоку і розширення культурних зв'язків Ертугрул Гюнай запропонував організувати спільну рекламну кампанію курортів Криму і Туреччини, а також проводити спільні туристичні виставки, культурні заходи. При цьому Туреччина висловила готовність надати допомогу в навчанні кримських фахівців, що працюють у сфері курортів і туризму.

Крім того, в ході зустрічі сторони обговорили механізм просування на міжнародний туристичний ринок курортів Чорноморського регіону під єдиним брендом, а також торкнулися актуальних питань у сфері охорони культурної спадщини.

версія для друку