українська російська англійська
Удосконалено вимоги до програмних продуктів на фондовому ринку
09.10.2012 | 10:44
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку внесла зміни до вимог до програмних продуктів у професійній діяльності на фондовому ринку. Рішення було затверджене на плановому засіданні регулятора, що відбулося 2 жовтня 2012 року.

«Ми докладаємо чимало зусиль для того, аби програмні продукти забезпечували ефективну та якісну роботу професійних учасників фондового ринку. Основною метою даного документа є встановлення необхідних вимог щодо забезпечення супроводження та технічної підтримки програмних продуктів, які стосуються професійної діяльності на фондовому ринку. Тому сподіваємось, що  впровадження новацій, передбачених рішенням, сприятиме впорядкуванню, удосконаленню діяльності на фондовому ринку у галузі застосування інформаційних технологій. Ми намагаємось, аби наші розробки, відповідали вимогам сучасного стану розвитку інформаційних технологій, зокрема, у використанні вбудованих засобів криптографічного захисту інформації, електронного цифрового підпису, а також у здійсненні діагностування функцій програмних продуктів», - наголосив Андрій Заїка, начальник управління інформаційних технологій НКЦПФР.

Автори документа також зазначають, що встановлення єдиних підходів до посилення відповідальності розробників програмних продуктів і збільшення інформаційної прозорості є не менш важливим аспектом у змінах, які вони розробили.

Даний документ вже погоджено з профільними міністерствами та відомствами, а також з учасниками ринку та направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

версія для друку