українська російська англійська
Микола Азаров: Вибори мають бути демократичними і прозорими
09.10.2012 | 11:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азарова провів зустріч з уповноваженими представниками Європейського Парламенту - колишнім Президентом Республіки Польща Алєксандром Кваснєвським та колишнім Президентом Європейського Парламенту Петом Коксом.

Глава Українського Уряду висловив вдячність уповноваженим представникам Європарламенту за активну та неупереджену діяльність у рамках моніторингу розгляду окремих резонансних судових справ в Україні.

У ході зустрічі було висловлено спільну думку, що діяльність місії Європарламенту сприяла зміцненню взаємної довіри та кращому розумінню особливостей українського законодавства та судової практики.

Прем’єр-міністр України підтвердив готовність Української Сторони до продовження співпраці з представниками Європарламенту після парламентських виборів в Україні та висловив переконання, що їх проведення у демократичний, вільний та чесний спосіб доведе зрілість української демократії та стане важливим кроком для подальшого поглиблення відносин між Україною та ЄС.

Як відомо, місія Європарламенту була започаткована на виконання домовленостей Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та Президента Європейського Парламенту Мартіна Шульца від 16 травня ц. р. з метою спостереження за розглядом окремих судових справ в Україні, що є предметом посиленої уваги ЄС.

Станом на жовтень ц. р. уповноважені представники Європейського Парламенту здійснили 8 візитів в Україну, в ході яких вони відвідали судові слухання у відповідних кримінальних справах, мали зустрічі з їх фігурантами, а також з представниками Генеральної прокуратури, Державної пенітенціарної служби, інших причетних установ.

2 жовтня ц. р. в Брюсселі відбулося засідання конференції президентів Європарламенту, в ході якої члени місії представили результати своєї діяльності керівництву Європейського Парламенту та главам його фракцій. Конференція президентів Європарламенту ухвалила рішення продовжити діяльність дуету після виборів в Україні 28 жовтня цього року.

 

версія для друку