українська російська англійська
Через Волинь прокладуть нафтопровід
09.10.2012 | 11:50
ВОЛИНСЬКА ОДА

На Волині прокладуть ділянку нафтопроводу Броди-Плоцьк, проект будівництва якого уже затвердили. 8 жовня про це повідомив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук на нараді.

Він сказав, що уже прийняті остаточні рішення і затверджено проект. Нафтопровід починатиметься від Бродів, що на Львівщині, і пролягатиме через територію Іваничівського та Володимир-Волинського районів. «Проходження траси нафтопроводу розроблялось у трьох варіантах, за генеральний напрям прийнято другий. Віддаємо в роботу спеціально навченим людям. Картографічний матеріал уже готовий», - сказав він.

Орієнтовна довжина траси нафтопроводу на території Волинської області складає 39,7 км, головна нафтоперекачувальна станція – ГНПС «Броди», яка розташована на території Львівської області, діаметр стального трубопроводу – DN800, глибина закладки – 0,9 м від верху труби.

Проект будівництва нафтопроводу «Броди-Плоцьк» розробляє ПАТ «Інститут транспорту нафти». Інвестором є ТОВ «Міжнародне трубопровідне підприємство «Сарматіа», замовником з української сторони виступає ПАТ «Укртранснафта», а з польської – компанія ILF Consulting Engineers Polska Sp.z.o.o.

 

 

версія для друку