українська російська англійська
Зарплата медичних працівників пілотних регіонів зросла в середньому на 34%
09.10.2012 | 12:07
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Працівникам центрів первинної медичної допомоги Вінницької, Дніпропетровської, Донецької областей та м. Києва виплачено у повному обсязі надбавки за квітень-серпень на суму 27399,2 тис. грн.

Для підвищення оплати праці медичних працівників у пілотних з медичного реформування регіонах, Міністерством охорони здоров'я України розроблено Постанову Кабінету Міністрів України № 209 «Про деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров'я, що є учасниками пілотного проекту з реформування системи охорони здоров'я» та Методичні рекомендації щодо встановлення стимулюючих надбавок за обсяг та якість виконаної роботи працівникам закладів охорони здоров'я, що надають первинну медичну допомогу та є учасниками пілотного проекту з реформування системи охорони здоров'я. Так, з квітня 2012 року середня заробітна плата як лікарів, так і медичних сестер у пілотних регіонах збільшилась у середньому на 34% порівняно з 2011 роком.

Станом на 20 вересня 2012 року на Вінниччині дохід лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги виріс у середньому на 26%, медичних сестер - на 29%; медики Дніпропетровщини отримали на 25-32% більше, ніж у минулому році; у Донецькій області надбавки для лікарів становили у середньому 22%, для медичних сестер - 37%. Лікарі центру первинної медико-санітарної допомоги пілотних районів м. Києва отримують збільшені на 37% надбавки за обсяг та якість виконаної роботи, а дохід медичних сестер збільшився на 63%.

 

версія для друку